Scooby Doo. Księga smakowitych przygód

Autor: Opracowanie zbiorowe

Książka zawiera 5 pasjonujących opowieści o przygodach młodych detektywów z Tajemniczej Spółki. Kim są członkowie Tajemniczej Spółki – Scooby-Doo, Fred, Velma, Daphne i Kudłaty – nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Są po prostu bohaterami, których dzieci na całym świecie lubią najbardziej!

Wśród opowieści wchodzących w skład książki znajdują się:

• Scooby-Doo!i Koszmarny Indyk

• Scooby-Doo! i potwór z Loch Ness

• Scooby-Doo! i lodowy potwór

• Scooby-Doo! i zakręcony aquapark

• Scooby-Doo! i świecące wodorosty  Źródło: www.empik.com

 

Miłe bajeczki do poduszeczki

Autor: Fabisińska Liliana

Zbiór sympatycznych historyjek do wspólnego czytania. Każdą bajeczkę można przeczytać w trzy minutki. Dzieciom na pewno spodobają się mądre, a jednocześnie zabawne opowiadania, ich sympatyczni bohaterowie oraz przepiękne kolorowe ilustracje.

Źródło: www.empik.com

 

 

 

Okropny Maciuś łapie gulgokura

Autor: Strękowska - Zaremba Małgorzata

Hurra, wakacje! Okropny Maciuś wreszcie będzie mógł robić, co zechce! Rodzice nie znają się na pilnowaniu Maciusia tak dobrze jak Namolna Niania. Maciuś ma wiele planów... i jeden problem.

Obiecał złapać gulgokura! Psia ość, tylko jak wygląda gulgokur?

Kolejna część przezabawnej serii!

Źródło: www.empik.com

 

Zuzia jeździ na nartach. Mąrda mysz

Autor: Schneider L.

Zuzia bardzo się cieszy. Jedzie z Rodzicami na wakacje w góry, na narty. Jest tylko jeden problem: Zuzia nie umie na nich jeździć! Całe szczęście, jest tam szkółka narciarska! 

Źródło: www.empik.com

 

 

 

 

Zuźka D. Zołzik imprezuje
Autor: Park Barbara
Zuźka kolejny raz wszystkim udowadnia, że jest jedyną w swoim rodzaju osobistością. Nie ma opcji, że ktoś ją pokona i będzie miał lepsze pomysły, większą ekspresję i będzie potrafił szybciej biegać, czy wyżej skakać. Zuźka rządzi i nie ma na nią mocnych, choć jest kilka osób w jej otoczeniu, które próbują ją okiełznać. Na próżno niestety...

Żródło: www.empik.com

 

 

 

Gwiazda królowej Autor: Belardinelli Bianca

Do kogo kierujemy naszą publikację - Oczywiście do małych księżniczek – wszystkich dziewczynek, które pokochają swoje nowe koleżanki – wesołe psotki... -Do każdego, kto poszukuje zabawnej, bezpiecznej i sympatycznej książki dla dzieci! Dlaczego warto ją przeczytać - Opowiada wesołą historię, która przytrafiła się trzem figlarnym księżniczkom – jest tu przygoda, zabawa, humor i pouczające zakończenie... - Bajecznie kolorowe ilustracje... pełno tu balowych kreacji i koronek. Źródło: www.empik.com

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com